color-blocks-2

Patryk Ponikiewski

Jako rodowity bielszczanin swoją drogę edukacji rozpoczął w naszym pięknym mieście. Tu uczęszczał do IV LO im. Komisji Edukacji Narodowej. Po maturze jego życie przeniosło się do Krakowa gdzie podjął studia na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Prawa i Administracji.

Studia prawnicze ukończył w 2011 roku obroną pracy dyplomowej. Od 2010 roku praktykował w Kancelarii Adwokacko-Radcowskiej Dominika Ziaji i Jakuba Jasińskiego. Po studiach zdał egzamin na aplikację adwokacką którą ukończył w 2014 roku. Po egzaminie państwowym przeprowadzonym przez Naczelną Radę Adwokacką uzyskał prawo wykonywania zawodu adwokata i został wpisany w Krajowym Rejestrze Adwokatów i Aplikantów Adwokackich.

Po rozpoczęciu aplikacji podjął pracę w Kancelarii Adwokackiej Gałkowski i Raczek Spółka Partnerska a od 2013 roku był zatrudniony w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Michała Ergietowskiego. Po egzaminie adwokackim rozpoczął własną działalność zawodową.

Kancelaria od początku współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź, Kancelarią Adwokata Dominika Ziaji i Kancelarią Radcy Prawnego Jakuba Jasińskiego. Wykonuje usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i innych dziedzin prawa.